Naše historie

DN Nábytek byl založen v roce 1999. Výrobky DN jsou kombinací dovážených a porcelánových součástí, abychom zajistili, že zůstaneme v popředí technologie za konkurenceschopnou cenu.

Naše továrna

DN se specializovala na výrobu venkovního nábytku jako jsou piknikové stoly a židle, zahradní stoly a židle, dětské stoly a židle atd. Všechny produkty 100% vyráběné v DN, od průzkumu trhu, generování nápadů, zdokonalování designu, fází obrábění až po výrobu finálních produktů. Více než 90% tržeb pochází ze zámořského trhu, jako je Japonsko, Evropa, USA, Střední východ, Jižní Afrika, Jižní Amerika, Indie atd.

DN se vždy zaměřují na kvalitu a její kvalita je mezinárodně uznávaná. DN se zavázala k neustálé výrobě a zlepšování kvality, aby splnila požadavky zákazníků na design, kvalitu a cenu. DN také dodržuje přísné směrnice pro zadávání veřejných zakázek pro zajištění standardů v oblasti pracovních podmínek, bezpečnosti a ochrany zdraví.

Náš produkt

Naše produkty zahrnují následující:

1.Venkovní stůl a židle
★ 2. skládací stůl a židle
★ 3. Dětský stůl a židle
4.Piknikový stůl a židle
5.Skladovací schránka
6.Parasolová báze
7.Paleta

Aplikace produktu

Většina našich výrobků může být použita jak uvnitř, tak i venku. Pokud jdete na kemp nebo piknik, náš stůl a židle mohou být tou nejlepší volbou. Lehký, snadno skládací a lze jej vložit do kufru auta. Pokud používáte produkt doma, je to ideální pro malý byt šetřit místo.

Náš certifikát

未命名_副本_副本

Vždy cítíme, že veškerý úspěch naší společnosti přímo souvisí s kvalitou nabízených produktů. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v normě ISO9001: 2008, směrnicích BSCI a našem přísném systému kontroly kvality.

ISO 2020 中文.jpgISO- DN.jpg

11(001).jpg

Výrobní zařízení

Máme tři hlavní technologie:

-plastická injekce

-blo w formování

-air injekce

Celkový stroj je kolem 80ks.

Kromě toho máme vlastní laboratoř QC a provedeme testování před uvedením produktů na trh.

Výrobní trh

Naším hlavním trhem je zámořský trh. Procento každé oblasti je asi:
Asie: 35%
Evropa: 35%
Austrálie: 10%
Afrika: 10%
Ostatní: 10%

Proč nás vybrat

Jsme nadšeni naší prací. Váš úspěch je náš úspěch. Chceme, aby vaše podnikání prosperovalo a prosperovalo a naším cílem je pomoci vám přivést vaši firmu na další úroveň. je naprosto nezbytné, aby byl celkový design správně navržen a prezentován profesionálně, aby pro vás co nejlépe reprezentoval.

Naším primárním cílem je pomoci vám dosáhnout cílů, které jste si pro svou organizaci stanovili, a tak bude i nadále podporovat vaše poslání. S vývojem vašich potřeb vám rádi pomůžeme tyto potřeby vyhodnotit a nabídnout vám služby k dosažení těchto cílů.

Již více než 19 let jsme se ponořili do oblasti designu a vývoje produktů. V posledních několika letech jsme vytvořili více než 100 produktů a neustále se učíme a rozvíjíme své dovednosti. Technologické změny. Je to naše práce, zůstat na vrcholu toho, Chceme sdílet svůj talent a vášeň pro to, co děláme se světem.