4 tipy pro výběr venkovní nábytek materiál

- Oct 07, 2017-

Zde je několik příkladů: lehká hliníková nebo plastová židle bude nerezaví a snadno pohybovat, pokud máte v plánu na tažení do před domem pro roční sousedství block party nebo umístěním v kůlně to října. To nebude mít váhu a stabilitu železné nebo nerezové oceli kus, ale je stohovatelný (nebo Sbalitelné) tak si můžete pověsit na zeď z cesty přímé když ji nepoužíváte.

  • Hliníku, plastů a PVC– Tyto stavební materiály jsou nerezavějící, lehké, relativně levné a vyžadují jen velmi málo počasí léčbu. Také je můžete prát je snadno s trochou mýdla a vody.

  • Ocel a kované železo– Obě jsou těžká a stabilní, ale bude rez ne-li odolávající klimatickým podmínkám nebo malované pravidelně.

  • Ratan, proutí a přírodní trávy– Je to úžasné, jak dobře vypadají přírodních materiálů, jako je proutí a poslední venku, zvláště, když jsou léčeni pryskyřice dokončit. Mohou vyžadovat další povětrnostním vlivům každých několik let, ačkoli.

  • Dřevo –Přírodní dřevo vypadá velmi atraktivní ve venkovním nábytkem. Má masivní nábytek, který může být stejně pohodlné jako něco, co používáte doma. Vyžaduje pravidelné ošetření s konzervační a může také vyžadovat ochranu proti UV záření. Zvolte otužilý dřevin, jako je teak, sekvoje, cypřiši a cedr.