Nábytek z hliníkové slitiny: použití hliníkových profilů ve venkovním nábytku, jako jsou stoly a židle z hliníkové slitiny, skládací stoličky z hliníkové slitiny!

- Oct 07, 2020-

V současné době, se zlepšením požadavků lidí na kvalitu života, venkovní nábytek sahá od balkonu až po venkovní výlety a venkovní nábytek se postupně stává populárním mezi spotřebiteli. Podle statistik se zlepšením životní úrovně lidí stále více občanů touží po venkovním volném čase a venkovní nábytek se stal základním předmětem domácnosti pro mnoho rodin.


Rostoucí poptávka po venkovním nábytku také diverzifikovala materiály a tvary výrobků. V prvních letech byla většina venkovního nábytku vyrobena z kamene a tepaného železa. Nyní jsou na trhu k dispozici venkovní nábytkové materiály, jako je masivní dřevo, plastový ratan, pryskyřice a hliníková slitina, a tvary jsou módnější a výrobky jsou lehčí. Venkovní nábytek, jako je plastový ratan a hliníková slitina. Je také pohodlnější, když celá rodina jde ven a kempování.


7

Jako druh neželezného kovového nábytku se nábytek z hliníkové slitiny obecně používá v rekreačním nábytku a venkovním nábytku a je to nejlepší volba pro zdobení domu. Od jediných venkovních židlí v minulosti až po stoly a židle, konferenční stolky, pohovky, pavilony, houpačky a květinové stánky, které byly v posledních letech snadno dostupné. To se liší od běžného vnitřního nábytku, protože venkovní nábytek je umístěn venku po dlouhou dobu, musí mít vlastnosti ochrany proti slunci, vodotěsné a odolnost proti korozi. Nábytek z hliníkové slitiny má určitý stupeň plasticity a antikorozních vlastností, takže životnost nábytku je obecně vyšší než u běžného materiálového nábytku, stabilní výkon, vysoká pevnost a není snadné jej deformovat, což zajišťuje, že může být dobře použit v drsných venkovních podmínkách a je lehký a přenosný.


Vzhledem k nízké hustotě a vysoké pevnosti hliníkové slitiny se blíží nebo překonává vysoce kvalitní ocel. Má dobrou plasticitu a může být zpracován do různých profilů. Má vynikající elektrickou vodivost, tepelnou vodivost a odolnost proti korozi a je široce používán v mnoha oblastech. Proto se v každodenním životě stále více používají různé stoly a židle z hliníkové slitiny, skládací stoličky z hliníkové slitiny atd.


Eco-friendly Garden Furniture Outdoor Folding Table With Chair, Fishing Canvas Chair

Vzhledem k tomu, že nábytek na míru je stále populárnější po celé zemi, přizpůsobení nejen splňuje individuální potřeby mladých lidí, ale také umožňuje, aby se v naší vizi objevil kreativnější nábytek. Klíčem k venkovnímu nábytku mezi nábytkem z hliníkové slitiny je, že vydrží zkoušku počasí. Konstrukce rámu z hliníkové slitiny účinně řeší problémy sekundárního znečištění způsobeného vlhkým a plesnivým nábytkem, které jsou převážně vyrobeny z dřevěných materiálů, a kovový materiál je odolnější, zejména poté, co je vodotěsný ošetřený slitinový materiál nejen odolný vůči rzi, silný a odolný, ale také zelený a ekologický a recyklovatelný. V budoucnu bude použití hliníkové slitiny v oblasti nábytku více prozkoumány.