Dekorativní zahradní terasa

- Oct 06, 2018-

Dekorativní zahradní terasa

Ve větru na začátku léta, kdy rodina tráví léto a spolu s rodinou, kromě květů a trávy na zahradní terase se ochladí pohodlný zahradní nábytek také zlepšit kvalitu života a přinese pocit pohody.

Hezký a praktický venkovní nábytek, skládací židle, ratanové židle, houpací sítě, houpačky, z tepaného železa nebo kamenné stoly a židle... aby na zahradě příjemné místo k životu, bez ohledu na to pokud je to malé setkání pozvat přátele nebo člena rodiny. Hume je nádherné scenérie krajiny.

Ladison a přátelé, v tomto jemný vánek počátkem léta, počasí není ještě velmi horká a nesnesitelná, a zahradní terasa má příjemný život.

1 přesunout do obývacího pokoje do zahrady

▲ A sada dutá venkovní židle a stolek, dlážděné hadřík rohože a měkké tašky, tak, že tělo je pohodlné a podporující, umístěné pod verandy terasa, které tvoří osvěžující venkovní obývací pokoj, který sedí v pohodě nebo posezení přátel je to dobrá volba.

2 pohodlná skládací židle

▲ skládací židle pro snadné ukládání a přesouvání, hadřík a dřevěný rám kombinace je velmi lehký, vhodný pro letní použití, stín pod stromy nebo na terase, všude, číst knihy nebo malé architektury nap jsou velmi uvolněně.

3 Užijte si sluníčko oběd

▲ počasí je dobrá. Jídelní stůl můžete přesunout do zahrady nebo na terasu. Jednoduchý venkovní jídelní stůl a židle poskytnout rodině s pohodlím venkovní stolování. Vytvořením slunečník, budete moci vychutnat sluníčko oběd.

4 židle swing pomalý čas

▲ křesílka lze považovat za jeden ze zástupců volného času v zahradě nebo na terase. Židle swing vytváří bezstarostnou rohu dvorku, dávat na zahradě bohatší náladu, posadil se a jemně třese a pomalu strávit příjemné chvíle na nádvoří

5.jpg