Domácí Dětské stoly a židle orgán skóre tabulka čerstvé pečené, dítě otroky kteří rychle kolekce

- Oct 09, 2017-

Tradiční stolní nemůže být upravena, tempo růstu dítěte je velmi rychlý, je obtížné najít a utkání výška stolů a židlí, použití nevhodné stolů a židlí, snadno vést k krátkozrakost, deformace páteře, bolesti zad, vliv dítě úroky a fyzické a duševní zdraví.


Děti v na trhu z různých materiálů a židle, různé funkce, mnoho značek, cena z pár set dolarů na tisíce dolarů. Dítě je budoucnost rodiny, jak si vybrat dítě s pohodlný, tak, aby děti, o které se zamilovat se studiem na stůl a židle? Nedávno rodina dětských stolů a židlí tabulky kruhu přátel stopy štětce, pomohl Dětské stoly a židle položit rodičům vyřešit různé funkce a význam rodičů tak dlouho, jako tabulka s cílem koupit stoly a židle, které mají velmi dobré , Podle skóre a cena, to znamená náklady lze zakoupit.Následující Da Baoli nový dětský stůl a židle, například o použití tohoto nástroje formuláře. Celková tabulka celkové skóre 100 bodů, učení tabulek a učení židle jsou obecně odpovídající, každý mít 50 bodů, stůl podle důležitosti funkce odlišné výsledky, rodiče podle srovnání mezi různé dětské stoly a židle mohou být skóre.

Přečtěte si pět klíčových bodů v tabulce


1, plochy, zvedáníZvedací funkcí plochy je základní funkce učení, v tabulce. Minimální výška nový stůl je 52cm, nejvyšší výška 84cm, 3-18 rok staré studenty používat, ale také znamená, že, pokud nákup Da Baoli stůl můžete doprovázet děti do konce éry studentské.


Existují dva typy zdvihacích stolů na trh, jeden je mechanické, sekcí jaro karty nastavit výšku pracovní plochy, nevýhodou je uzel, lze opravit pouze návrhu dobrou výšku. Další pokročilejší je úprava bar plyn a sídlo metody úprav je podobné, stisknutím rukojeti, upravte tlak vzduchu v tlak bar, zvýšit nebo snížit výšku pracovní plochy. Výhodou tohoto přístupu je druhý výtah, snadné nastavení, vznášet se v libovolné výšce.Je důležité si uvědomit, že kvalita spojka, kvalita značky tlak bar nad generál bude vyražena a určit které mezinárodní certifikace, SGS, BIMFA, LGA, TUV a tak dále.


2, sklon plochy funkceNaklápěcí stůl je další hlavní funkcí dětského učení tabulky. Da Baoli nové učení úhel naklonění stolu 0-45 °. V horizontální úhel, který je vhodný pro studenty psát; v úhlu 20 °, vhodné pro učení se číst knihy, aby se zabránilo dlouhou dobu hrb; na 45 °, se studenty, stojící, vhodnější pro studenty k malování stvoření.


Podobně jako zvedací funkcí plochy, funkce naklápění plochy je především dělí na mechanické a pneumatické, bývalé části výtahu, musí být část vzestupu, jen postavit nejvyšší úhel se vrátit na úroveň; a druhý pro slib, můžete libovolně zvýšit nebo snížit sklon plochy a mohou být stanovena v libovolném úhlu. Druhá výhoda je patrnější.


3, kvalita desky stolu


Význam kvality tableboard je samozřejmostí. Pevné desky nosností je dobrá, protože stůl stůl bude často dát do počítače a regály, takže gravitační zatížení je velmi důležité. Rukou klepat na ploše, je-li otázka je ostrý a trochu silný pocit zvuku, plocha je pevná deska vybudovat.


Deska navíc solidní ložisko silný, ale také zdravé a ekologicky bez formaldehydu. Většina dřevotříska je vyroben z průmyslového lepení, bude dlouhodobé distribuce formaldehyd a formaldehydu vážnou hrozbu pro zdraví dítěte. Rodiče tak musí podívat na inspekční zprávy desky.


Nejlepší volbou CARB ekologické standardy desky, obsah formaldehydu je nižší než pitnou vodu.
Navíc zkuste zvolit matný léčbu difuzní odraz plochy nebolí oči dítěte; Barva na plnou barvu, je vhodné, zejména nejlepší bílá, vzorek plochy je příliš nóbl odvrátit pozornost dítěte. Chcete-li otestovat na plochu na opotřebení a proti usazeninám, zkontrolujte, zda že plocha je odolná a čisté. Špičkové dětské tabulka tabulka úhel obvykle používají obloukové konstrukce a vložených protisrážkové balíček hrany, aby nedošlo k poranění dětí bouli, k zajištění bezpečnosti dětí.


4, tabulka prostor a skladovací funkce učení


Další prostor pod tabulkou být prázdné, aby studenti nebudou bolet nohy a chodidla. Stolní svěrák tabulka je lepší, tabulka může být umístěna na čtecí rámec, regály, skladování trubice, stolní lampy a jiné předměty, plocha je obklopena do akumulační nádrže, aby se zabránilo pádu šablony. Plochy u knihy, v náklonu čtení, můžete zabránit pádu knihy.
5, konstrukce stolu nohou


Podrobnosti o straně viz záměry. Da Baoli nový dětský stůl, zvedněte přední plochy, lze přesunout přes zadní dva válečky. Zatímco přední dvě nohy jsou intimní návrh výšky panelu PP lze upravit pro vyrovnání nerovnosti terénu.Další klíčové funkce body křesla


1, sedačková lanovka / židle hloubka / zadní výtahVětší rozsah tří úprav, tím lépe, větší rozsah výšky a velikosti pro více. Da Baoli růst učení křeslo polštář nastavitelná výška 30-45cm, sedák hloubka nastavitelná 0-9 cm, Výška zádové polstrování nastavitelné 65-90cm, vhodné pro výšku 110cm - 180cm studenti používají.


2, back designŽidle učení je nejlépe vybaven elastické zádové polstrování, vhodné studentské zpět. Všimněte si návrh na zadní sedačky, zadní z náprsní kapsy, pas bouli, celková podpora zad, dekomprese a pohodlí.

22070618_316294452170298_8072489817079808000_n.jpg

3, polštář materiálKvalitní polštář je velmi důležité. Fabric nosit protihnilobný, snadno změnit, prodyšnou ochranu životního prostředí.

21690602_1952388588361903_8484282176089620480_n.jpg

4, design kol židleV high-end židlička učení obecně používají gravitace samojistící kolo, tak dlouho, dokud hmotnost více než 9 KG, kolečka židle se automaticky zamkne.


Výše uvedené aspekty v podstatě kryt děti učí některé praktické funkce stolů a židlí, podle těchto aspektů je vhodnou volbou, v kombinaci s cenou pro děti naučit stoly a židle, můžete najít vaše zdraví dítěte doprovod, ať vaše děti milují učení děti naučit se stoly a židlemi.

21294707_1426493360791418_6903262705356898304_n.jpg22220909_472335116481480_7645895252716290048_n.jpg