Jak uspořádat coffee shop

- Oct 06, 2018-

Jak uspořádat v kavárně?

Za prvé, celkový design styl kavárny

Coffee shop dekorace design by měl být orientované na zákazníka. Přestože konstrukce každé úložiště se liší podle omezení obchodu, jsou dodržovány některá základní pravidla. Například obrázek kavárně by měl odrážet servis, pohodlí a výborné jídlo v kavárně. Faktory jako coffee shop design, standardy služeb, čistotu, kvalitu výrobků a vstřícný a přátelský personál vše zobrazit obraz v kavárně zákazníkům. V designu v kavárně by měly být začleněny do původní budovy bez zničení původní styl návrhu budovy. Při otevření nové úložiště, můžete použít digitální fotoaparát fotografování interiéru a okolní prostředí prodejny, obrázky předat design studio, požádejte Návrhář pomoci design a pak jít do týmu stavba podle návrhu plánu na ens ure kavárně a původní prostředí směs.

Druhé, fasáda a znamení design

Kromě základní roli shop dekorace coffee shop může průvodce pozornost lidí a aby si lidé zájem v kavárně. V návrhu kavárny design shop dveře je důležitou součástí. Nastavte úložiště dveře v střední, nalevo nebo napravo od obchodu, a to podle konkrétních okolností, jako tok pasažérů a velikost v kavárně. Obecně většina velkých kavárně můžete umístit své obchody v centru, a to není vhodné umístit vchodů a východů z malé kavárny v centru. Protože obchod je malá, je-li obchod se nachází v centru, přímo ovlivní oblast skutečně použitá v obchodě a volný pohyb zákazníků. Obecně vstupní a výstupní dveře malé kavárny jsou rozumnější na levou nebo pravou stranu. "Tabulkou" text návrhu je stále více zaměřuje na kavárně a objevily některé umělecké, trojrozměrné a reklamní štíty se sloganem slogany a čísly.

Za třetí plně využívat různých barev

V současné době poptávka po kávě je stále velmi velký. Pokud chcete spustit kavárny, detaily, které je třeba věnovat pozornost během rekonstrukce jsou stále poměrně mnoho. Základní tón je fialová a uspořádání je nádherné a ušlechtilé. Žlutě uspořádání je měkká. S modrou jako keynote uspořádání nepředvídatelné; tmavý tón uspořádání vypadá štědrý a elegantní; s bílou jako tón uspořádání vypadá bez života; s červenou jako základ uspořádání je teplá. Použití barev není jediný, ale komplexní.

Za čtvrté je velmi důležité, aby v konstrukci a výzdobě kavárny vytvořit dobrou atmosféru.

Ve skutečnosti mnoho lidí přichází do kaváren a většina z nich není rychlý, ale spíše najít nějaké dobré přátele přijít a mluvit a vyměňovat. Samozřejmě je-li dobrý šálek kávy lze provést v obchodě, bylo by lepší, takže kavárně design dekorace musí věnovat pozornost bude schopen vytvářet uvolněný, pohodlné, elegantní, romantická atmosféra, například některé úpravy zdi , nebo pár olejomalby, nebo nádherné dekorace lze vytvořit dobrou atmosféru. Proto je velmi důležité pro zákazníka plně cítit atmosféru ve výzdobě kavárny.

5.jpg