Jak koupit dětský nábytek?

- Apr 15, 2020-

Za prvé, materiální zdraví a ochrana životního prostředí


Materiály dětského nábytku' například stoly a židle, jsou relativně bohaté na dřevo, desky na bázi dřeva, plasty atd. Tyto materiály mají své vlastní vlastnosti. Všechny materiály však musí být vybírány na základě robustnosti a praktičnosti a všechny povrchové nátěry by měly mít vlastnosti, které neblednou a nepoškrábají, a musí být šetrné k životnímu prostředí, bez zápachu, zdravé a neškodné a zajistit, aby zdraví dětí bylo volné před skrytým nebezpečím. Protože děti často přicházejí do styku s těmito místy, materiály použité v nábytku jsou šetrné k životnímu prostředí, bezpečné, zdravé a bez starostí.

HTB16E56XVzsK1Rjy1Xbq6xOaFXaP_350x350.jpg HTB16j99X6zuK1Rjy0Fpq6yEpFXag_350x350.jpg

Za druhé, výběr funkce velikosti by měl být vhodný


Děti byly v dynamickém stavu, protože byly malé. Děti různého věku si vyberou různé velikosti stolů a židlí. Nábytek by měl být vybírán podle charakteristik dětí všech věkových skupin. Měl by být mírný a ne příliš pokročilý.


Počínaje zásadou ergonomie by měla být velikost dětských stolů a židlí' kombinována s výškami, věkem a tvarem dětí' zdravý růst dětí' Obecně řečeno, úroveň dětských stolů' s je 1. 1 ~ 1. 2 metrů dlouhá, 0. {{9} } metrů vysoké a 0. 55 ~ 0. 6 metrů široké; úroveň židlí je 0. 4 ~ 0,4 4 metrů vysoká, a celková výška nepřesahuje 0. 8 metrů, což v zásadě vyhovuje potřebám školních dětí samozřejmě, tato velikost není vhodná pro předškolní děti nebo studenty středních a vysokých škol.


U psacích stolů a židlí pro předškolní děti se doporučuje zvolit psací stůl, několik malých stoliček, což je vhodné pro více dětí, aby se shromáždily, aby si přečetly a zapisovaly obrázky, a má více atmosférickou atmosféru. Pokud nechcete' nechcete často měnit svůj dětský' můžete zvážit výběr výškově nastavitelného dětského' že ji můžete kdykoli upravit podle růstu vašeho dítěte' takže jsou pohodlné v každé fázi učení. Pokud se jedná o dětský pokoj', můžete si vybrat nějaký multifunkční nábytek, například kombinaci postele, psacího stolu a šatníku, který může ušetřit spoustu místa a zároveň zajistit plnou funkčnost.

HTB1QtgfkwTqK1RjSZPhq6xfOFXaT_350x350.jpg HTB1gbn0XyDxK1Rjy1zcq6yGeXXap_350x350.jpg

Zatřetí, barevné modelování je zvláštní


Obecně řečeno, předškoláci dychtí po pochopení a přístupu k přírodě a zajímají se o živé věci. Ty roztomilé zvířecí tvary, barevné čtverce, trojúhelníky, koule a další geometrické tvary splňují psychologické vlastnosti předškolních dětí. Chcete-li koupit nábytek pro ně, je vhodné vybrat nábytek s živými obrázky, jednoduchými čarami a charakteristikami hry. V chladném a převládajícím kresleném nábytku, jako je kulatý a roztomilý medvídek Pú, barevné Disney roztomilé postavičky, princezna ve tvaru sladkých a romantických prvků pohádkového světa, atd., Jsou zvláště vhodné pro předškolní děti.


Pro děti ve vývojovém období jsou svou povahou více nezávislé a mohou si vybrat jednoduchý, elegantní, svěží nebo světlý nábytek podle osobnostních charakteristik dítěte. Pokud si vyberete dětský stůl a židli čistě, nevybírejte příliš fantastický styl. Na jedné straně je snadné být zastaralý a také snadno odvrátit pozornost dětí, aby se nemohli soustředit na učení. Doporučuje se zvolit jednoduchý a funkční, lepší. Samozřejmě, pokud rodiče pociťují nedostatek změn, možná budou chtít použít tupost pomocí barvy a měkké dekorace.


Pokud jde o barvu, jako součást dětského pokoje' výběr stolů a židlí by měl odpovídat místnosti. 0-7 let je vrcholem kreativity dětí' Nejlepší je používat odvážné a jasné barvy ke stimulaci jejich zvědavosti a pozornosti ak pěstování citlivosti dětí na barvu' příliš hluboký nábytek nebo starý a chybějící barevný nábytek.

6