Jak se připravit na kempování

- Oct 26, 2018-

Jak se připravit na kempování?

1, problémy s pitím

Pokud se u překročení na krátkou vzdálenost zjistíte, že máte potíže s rehydratací, měli byste přivést dostatečnou pitnou vodu, asi 2 litry na osobu a den (pokud nepotřebujete vyrábět jídlo FB). Dálkové přejezdy mohou na cestě vzít vodu z říčních vodopádů, řek a rybníků, ale musíte pozorovat znečištění. Například tam jsou bezpilotní zvířata u vody, jatečně upravená těla zvířat a fekálie a další znečišťující látky. Pokud je ve vodě spousta sedimentů, nechte vodu usadit déle než 10 minut. V oblastech s velkými kobylky by měly být otevřené nebo průhledné nádoby použity k čerpání vody, takže pokud je ve vodě nějaká pijavice.

2. Problém střelby

Když cestujete, přepravujte více než jeden typ zdroje požáru, jako jsou: zapalovače (více než jeden typ), zápalky a ohniště. Nejlepší je nosit kempingové pece, plynové nádrže nebo palivové nádrže. Když tábor požáry, je třeba dbát na to, zda je tábor požární. V opačném případě není potřeba porušovat předpisy kromě přežití. Před přípravou požáru připravte nějaké suché jemné palivové dříví (menší než hůlky), umístěte jej na spodní část kamny, která je nahromaděná kameny, a poté položte na ni dříví. Osvětlete jemné dřevo a vyfukujte ho ústy, aby oheň vyhodil. . Když prší, nebo když je palivové dno relativně vlhké, může být suché dřevo ze středu oříznuto a nakrájeno a používáno jako vodítko (tentokrát jsou potřebné mačety nebo jiné nástroje).

2. Kempingové problémy

Hledejte bezpečné, chráněné, suché a ploché oblasti. V tomto okamžiku musíme věnovat pozornost okolnímu prostředí, jako je to, zda existuje kámen klesající kámen, jak směr větru, hnízda zvířat, kopřivka a tak dále. Snažte se stát na řece. Pokud není zjištěno, že je období sucha, hladina vody se nezmění. Kempy by se neměly nacházet poblíž vodního okraje a jsou zde další komáři.

3. Divoká zvěř

Připravte si chladný olej, balzám, saflorový olej a další léky, když cestujete. Legíny mohou účinně zabraňovat kobylkám, hadům a dalším tvorům napadat nohy. Venkovní hadi mohou být připraveni na hadovou medicínu.

4, výživové doplňky

Při dlouhotrvajícím přechodu na pole je fyzická námaha těžká, nadměrný pocit a tělo je náchylné ke ztrátě soli, elektrolytové nerovnováze a výživovým nedostatkům, které mohou vážně ovlivnit fyzickou sílu a zdraví a někdy i nebezpečné. Proto je nutné vykompenzovat.