Jak používat plast lépe

- Sep 29, 2018-

Jak používat plast lépe

  1. Faktory prostředí. Plastová obuv box pokoušejí se používat v uzavřeném prostředí, jako jsou dílny, sklady, supermarkety a tak dále, aby se zabránilo v otevřeném skladování, pokud možno ne na slunci, vítr, déšť, protože tyto druhy okolností , sníží použití plastové krabice.

    2. Lidské faktory. Ve skutečném používání procesu neupřímnost plastových krabic, vrhání, nepohodlné pády nebo násilí zkrátí životnost plastové obalové krabice.

3. Faktor kvality. Pokud nákup plastových obalů kvality neprobíhá, bude použití života zkráceno, zde kvalita se týká především materiálů a struktury dvou aspektů, jako je to, zda je případ vyroben z nového PP materiálu, návrhová struktura je rozumná , nepřiměřená konstrukce konstrukce, dopad na nosné, jakmile budou problémy s kvalitou, nebude zaručena životnost.

4. Použijte metodu. Nesprávné použití metody také sníží životnost plastové obalové krabice, například se dá dát jen 10 kg těžké plastové obalové krabice, musíte dát 30 kg těžkých věcí, že dvakrát nemusí mít žádné problémy, dlouho předtím, než zkrátí životnost, plastová obalová krabice a lidé nemohou být používány pro dlouhodobé přetížení.