Znalost údržby a péče o venkovní nábytek

- Apr 20, 2020-

Venkovní nábytek musí být používán a umístěn venku po dlouhou dobu, takže je třeba udržovat dobrou údržbu a údržbu, aby byl venkovní nábytek chráněn a aby bylo zajištěno dlouhodobé používání. Dobrá údržba a péče mohou účinně prodloužit životnost venkovního nábytku.


Různé venkovní domy mají různé způsoby údržby. Zde jsou některé klasifikace nejčastěji používaných metod údržby venkovního nábytku na trhu:


Ratanový nábytek

Ratanové stoly a židle nebo lehátka jsou relativně lehké a snadno se pohybují, takže k čištění těchto stolů a židlí můžete použít vodu a saponát. K čištění prachu z ratanového nábytku můžete kromě jemného otírání hadrem použít také vysavač. Při běžném používání ratanového nábytku věnujte pozornost rozhraní ratanového tkaní, pokuste se nevystavovat ústa ratanu, jinak se snadno ohne a zdeformuje.


Markýzový deštník

Sluneční clony jsou většinou podporovány železnými trubkami a hliníkovými trubkami. Během procesu instalace je třeba postupovat opatrně, aby nedošlo k nárazům nebo poškození v důsledku nadměrného lokálního namáhání. Současně, i když jsou markýzy a slunečníky určeny pro venkovní sluneční clony a volný čas, nejsou ve skutečnosti zvyklé na ochranu před větrem a deštěm. Proto by se jim mělo ve větrném a deštivém počasí vyhnout. Pokud je na horní látce voda, měla by být odstraněna včas, aby se zabránilo dlouhodobému namáhání deštníkového stojanu.

5

Plastové stoly a židle

Venkovní stoly a židle pro volný čas, které používají plastové materiály, by měly být umístěny na stabilní zemi nebo trávě, aby se zabránilo otřesům a naklápění. Čištění plastových stolů a židlí je velmi jednoduché, stačí je otřít běžnými čisticími prostředky a opláchnout je vodou. Plastové stoly a židle se však musí vyhýbat expozici, jinak dojde ke změně barvy, poškození a dalším problémům.

6Ratanový nábytek

Venkovní nábytek z ratanu je vyroben z polyesterové pryskyřice. Vysoká teplota způsobí, že ratan změkne, což způsobí deformaci a nepoužitelnost ratanového nábytku. Proto je třeba při používání ratanového nábytku zabránit slunci, ale také zabránit nárazům tvrdých předmětů ovlivňujících vzhled.

6

Venkovní nábytek z hliníkové slitiny

Pokud se na povrchu objeví skvrny, otřete je čistou vodou, nepoužívejte koncentrované kyseliny ani zásadité čisticí prostředky.

91gv9v4vNiL._SL1500_