Jednoduchý život, šťastný den!

- Apr 29, 2020-

GG quot: Upravte prostředí kolem vás trochu pohodlněji, každý den zvyšte pocit srdce, to je podstata organizace a přijímání. Tato věta věří, že všichni nejsou obeznámeni, pocházejí od japonského spisovatele" magie aranžování života, díky které je člověk gg goth; Ložnice je pohodlná, jen začněte každý den dobrou náladou. Řadit a přijímat nejběžnější je vše, co skříně ukládat obsah archy v místnosti, ale dům několika malých rodinných modelů nemusí metoda nastaví spoustu kabinetu, jak by se to mělo třídit a přijímat? Dnes, hlavně proto, že se s vámi nyní mohu na trhu podělit o řadu dobrých úložišť, doufám, že vám pomůžu!

timg

1. Stohovatelné spodní prádlo pro přijetí krabice

Spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd. Na drobném oblečení, skladování je velmi pohodlné, nezabere příliš místa. Pokaždé, když to hledám, najdu to, protože je relativně malý, což není snadné najít. Někdy musím trávit čas přestavováním uklizených skříní, abych je našel.

Tato průhledná plastová zásuvka vám pomůže zbavit se těchto problémů. Díky tomu je možné do nich zařadit vaše spodní prádlo, ponožky a další drobné oděvy a průhledný design může být na první pohled, takže můžete snadno najít, co chcete.

To může také skládat úložiště, můžete dát dohromady vrstvu po vrstvě, efektivní využití prostoru!

u=3405650345,252545258&fm=26&gp=0

2. Úložné skříňky na hlavě postele

Co když chceme chytit obličejovou masku, když ležel v posteli, nebo si přečíst oblíbený časopis, ale nechci' nechci se dostat z postele?

Pokud je tento druh hlavy postele úložiště obsah archa je v pořádku, můžete dát několik kosmetiky, knihy, malé hračky a čekat na několik předmětů pro uložení uvnitř v běžných dobách, když chcete vzít, ležel na posteli pohodlně dostat, velmi pohodlné.

Světle zbarvené barvy a stále mohou přidávat pár energie pro fádní ložnici. Tyto úložné skříňky lze uložit do ložnice nejen, do obývacího pokoje je také dobrá volba.

IMG_1760

3.Koš na špinavé oblečení

Oblečení vždycky leží, což má velký vliv na čistotu vašeho domova. Špinavé oblečení může také ovlivnit vzduch v domácnosti. Špinavý koš na prádlo, nyní také nazývaný špinavý koš na prádlo Špinavý koš na prádlo. Lze jej použít nejen k ukládání špinavých oděvů, ale také k ukládání předmětů do domácnosti, jako jsou hračky, knihy, noviny a sundries.

u=3218441990,2129961506&fm=15&gp=0

3. plastový odkládací stojan

Domácí ložnice přijímá jednu z nejchytřejších metod designu, kdy má otevřený režim, který produkuje různé hloubky podle různých článků, a to ukázat rámeček, může přijímat budík, pohotovostní přikrývku a sběratelské předměty; Hloubka tohoto typu úložného stojanu poskytuje kromě dostatečné výšky také prostor pro velké objekty.

5af834adN157b9d51_看图王

Výše uvedené je ložnice 3 , kterou sdílím, dostanu polici, abych si mohl koupit věci, které by se měly nosit, pokud by se tento dobrý článek nemusel starat o prostor, který přijímá místo v domácnosti, už nestačí, jdi rychle zabalit!