Šest tipů pro údržbu plastového nábytku

- Nov 27, 2020-

1. Nábytek z polyvinylchloridu je snadno stárnutelný a křehký, takže ho lze používat pouze uvnitř, nikoli venku. Chraňte před přímým slunečním zářením a v blízkosti kamen a radiátorů. Pokud je prasklina, můžete ji pomocí elektrické páječky změkčit a spojit, nebo ji můžete spojit lepidlem vyrobeným z banánové vody a prášku z polyvinylchloridu.


2. Polypropylenový nábytek má dobrou odolnost proti světlu, oleji a chemickým rozpouštědlům, ale jeho tvrdost je špatná. Je třeba zabránit kolizi a poškrábání tvrdých předmětů. Pokud jsou praskliny, lze je opravit metodou tavného tavení. Žádné lepidlo nemůže být lepivé.


3. Výkon FRP nábytku je vynikající, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Má dlouhou životnost, pevnou a odolnou, ale poškození není snadné opravit, lze jej spojit a opravit pomocí šroubů a těsnění. Mělo by se používat, aby se zabránilo přetížení a náhodnému zlomení a poškrábání.


4. Plastový nábytek lze umýt běžným čisticím prostředkem. Nedotýkejte se tvrdých předmětů a nepoužívejte kovové kartáče. Často se perte a opalovací krém může udržovat plastový nábytek svěží a dlouhotrvající.


5. Umělá kůže, syntetická kůže, nábytek z měkké kůže, strach z tepla, slunečního záření, chladu, oleje a nelze jej použít v koupelně nebo kuchyni. Mělo by se čistit čistým měkkým hadříkem. Pokud jsou nečistoty silné, otřete je hadříkem navlhčeným v neutrálním čisticím prostředku, poté otřete vyždímaným vlhkým hadříkem a poté osušte suchým hadříkem. Zakryjte nábytek z umělé kůže a syntetické kůže, jako jsou potahy pohovek a potahy na židle. Může prodloužit životnost.


6. Nábytek z plastové dýhy by neměl být vystaven přímému slunečnímu světlu, místním prohýbáním a teplu a nesmí bránit otokům a odmasťování spojů dýhy. Pokud se zjistí, že je dýha oddělena od podkladu, měl by se spoj nejdříve očistit banánovou vodou nebo xylenem, poté přilepit a obnovit univerzálním lepidlem. Po zaschnutí lepidla by měl být spoj utěsněn lakem.