Skladování je nejen omezena na domov, je také potřeba v autě, si zaslouží tento vůz skladovací box

- Oct 21, 2020-

Každý víkend, mnoho majitelů automobilů bude mít svou rodinu na cestu nebo dovolenou, a dát své věci do auta nebo kufru ve velkých a malých tašek. To je snadné se stát, a kufr a auto jsou zpackané a velmi chaotický.Přemýšleli jste o způsobu, jak je jasně uspořádat a dát je do pořádku? Abychom mohli odpovědět na tuto otázku pro většinu jezdců, představujeme nový artefakt všem. Skládací úložný rám je vyroben z ekologických materiálů. Má magickou úložnou kapacitu a rychle pomáhá jezdcům organizovat věci.


5 (2)Tento úložný koš má dutý design a může být složen za tři sekundy, což je vhodné pro skladování a má velkou kapacitu. Je velmi výhodné používat a efektivně šetří místo uvnitř vozíku.


Materiál tohoto úložného koše je šetrný k životnímu prostředí a je vyroben z PP plastového materiálu, který je odolný proti tahání a vysokým teplotám. Není snadné být mokrý a plesnivý. Snadno se čistí. Běžné skvrny lze rychle odstranit jemným třením ručníkem.


7


Když přijde víkend, vezměte rodinu a přátele na cestu společně, přineste úložný box pro chvění auta a vložte věci potřebné pro kempování do skladovací krabice, aby se vnitřní prostor vozu zdá větší. Když jdete ven koupit zeleninu, můžete také dát zeleninu dovnitř. Domácí skladování je také možné, dát ji do ložnice, dát do něj zřídka věci, aby se doma vypadat tidier.


Vzhledem k tomu, že může být složen, zabírá téměř žádný prostor. Nákup jednoho doma nebo v autě pro snadné skladování je dobrý způsob, jak vyřešit prostor pro většinu jezdců. Těšíte se?