Dětský regál pro skladování hraček 5 způsobů, jak sdílet skladovací hračky

- May 10, 2018-

Věřím, že každé dítě má spoustu hraček, ale rodiče stále hrají hračku po dětském hýždě každý den. Věřím, že mnoho rodičů má tuto dráždivou scénu. Právě vybrali hračky a všude dávají hromady hraček. Všichni, chodí kolem a dostanou se na cestu, je opravdu bolesti hlavy. Teď to dítě jedí jako jídlo. Tak jak ukládáte hračky?

1, odstraňte hračky, které již nelze přehrát

Některé hračky nemohou být znovu použity, protože jim chybí určitá část nebo jsou porušeny. Rodiče neváhnou klasifikovat tyto hračky do odpadků a vyhodit je.

2, najít vhodnou hračku

Doma můžete naplánovat místo, kde se děti mohou hrát, například umístěním hračky roztroušených na různých místech, což může zlepšit efektivitu používání hraček, takže některé hračky jsou nové a hračky jsou znovu zakoupeny.

3, respektujte přání dětí

Organizování hraček by mělo stále respektovat názory dítěte. Ujistěte se, že vaše dítě jasně sdělí, když ztratíte hračku. Pokuste se získat souhlas dítěte. Pokud dítě trvá na držení, může to zůstat.

4, nejčastěji používané hračky na prominentní pozici

Některé matky klasifikují své hračky, ale někdy si po dlouhou dobu nemohou pamatovat, kde jsou hračky. Každé dítě by mělo mít několik hraček, které často hraje, takže když matky dostávají hračky, držte své oblíbené hračky v nápadné pozici.

5, pravidla pro zobrazování hraček

Hračky pro děti jsou v podstatě hračky, jako jsou modely automobilů a zbraně. Většina dívky jsou hračky jako panenky. Když rodiče zobrazují hračky, měli by své dětské hračky položit na dobré místo pro snadný přístup. Špinavé hračky jsou umístěny na horní vrstvě a dítě to nezíská. Je také možné připevnit krabici s hračkami štítkem a poté je třídit zvlášť. http://www.dnoutdoor.com/kids-table-and-chairs/dn-multi-color-kids-bookshelf-with-4-shelf.html