Co je třeba vědět o venkovních piknikech

- Apr 01, 2020-

Daleko od shonu města, uvolněte napjaté nervy v práci, dýchejte čerstvý vzduch, všichni sedí na podlaze, jedí pečlivě připravené jídlo, sledují okolní scenérii, mluví a smějí se. Jak dlouho jste nikdy necítili tuto scénu štěstí a harmonie? Využijte jasné jarní počasí a připravte se na nádherný piknikový život venku! Než půjdete, musíte znát těchto pět venkovních pikniků.


Událost 1: výběr obuvi a oblečení

Venkovní oblečení je zejména o vodotěsné, větruodolné, teplé, prodyšné, a odolnost proti opotřebení oblečení je také poměrně vysoká. Bundy a rychleschnoucí kalhoty jsou nejvhodnější. Dressing návrhy: lehké větrovka + tričko + quick-sušení kalhoty, boty by měly zvolit lehké a pohodlné venkovní boty nebo ležérní boty.


Událost 2: Výběr vybavení

První pohled na tento seznam piknik zařízení: stany, slunečníky, piknikové rohože, ledové balíčky, piknikové koše, piknikové klipy, hrnce, kamna, skříňky, grilovací stoly, jídelní stoly, skládací nábytek, stoly a židle, atd.

Před nákupem zařízení, podívejte se na počet lidí, piknik pro asi tři lidi, dodržovat zásadu světla a pohodlný výběr zařízení.

picnic table      

Po určení počtu lidí, vyberte si vybavení podle místa pikniku. Pikniky v předměstských parcích musí být doprovázeny piknikovými rohožemi. Při nákupu venkovních piknikových rohoží věnujte pozornost odolnosti proti vlhkosti rohoží a tomu, zda jsou pohodlné a snadno se přenášejí po sklopení. Pokud jedete do malebné oblasti kolem města, nebo si piknik v pastvinách nebo horském lese s malým počtem obyvatel, přenosné zařízení dodržuje zásadu pohodlí a úplnosti. Přineste piknikové tašky, stany, stoly a židle, piknikové rohože, grily atd.


Událost 3: Výběr webu

Princip výběru místa pikniku: Vzhledem k tomu, že se jedná o piknik, prvním klíčem je být "divoký". Musí být vybrána na krásném místě, nebo v blízkosti potoka nebo na úpatí hory. Musí to být ploché, čisté, otevřené, chráněné místo. Abyste zajistili dostatek vody, snažte se vyhnout ptačím hnízdům a plástům při výběru stínu.

V případě omezených dopravních zařízení lze v okolních parcích vybrat místa pro pikniky. Na místě s otevřeným terénem a hustou vegetací si vyberte plochý, čistý trávník a vychutnejte si klidný čas.

Pro samořídící lidi je výběr piknikových míst velmi bohatý a můžete jít do malebných turistických oblastí po celém městě i mimo něj. Nejen, že si můžete vychutnat dech přírody, můžete také vařit chutnější jídlo, které chcete. Pokud jde o vodu, říční pláže a louky jsou dobrým místem pro pikniky. Kromě pikniků na říční pláži můžete také létat draky a děti si mohou hrát na písek. Nicméně, to je nejlepší, aby spěchat na pláž, aby se zabránilo zachycení auta.

23352365698_副本

Událost 4: Jídlo

Než budete mít piknik, musíte znát každého jídla a chutě. Zvláštní poznámka: Vzhledem k tomu, že pikniková jídla trvá déle, poptávka po jídle je o něco vyšší než obvykle.

Snažte se vybrat potraviny, které se snadno udržují čerstvé, jako je cibule, chřest, celer atd. Při výrobě salátu, bez ohledu na to, jakou zeleninu si vyberete, vezměte omáčku na scénu a vložte ji do semen co nejvíce. .

Předem zpracované potraviny předem, jako je předem marinované maso, umyté a nakrájené zeleniny a ovoce předem, jako pít polévku, také vařené předem, přímo zahřáté na piknikovém místě, které je hygienické a šetří čas, si můžete vychutnat zbytek přírody. Jídlo, které přinesete, by mělo být snadné řezat a připravovat, jako jsou saláty, šunka, uzené ryby atd., Které se snadno přenášejí a chutné piknikové jídlo. Kromě toho je nezbytné jíst čerstvé ovoce a dostatek čisté pitné vody.

Nápoje jsou nejlépe založeny na konzervovaných nápojích. Pokud však vložíte zmrazenou polévku do inkubátoru a necháte přátele vypít sklenici, bude mít nečekaně dobré výsledky. Máte-li zájem o pití, šumivé víno nebo šampaňské je dobrou volbou.


Událost 5: Ostatní

Víš, pikniky jsou venkovní volnočasová aktivita. To, co přináší, je nejen jednoduché jídlo v přírodním prostředí, ale také příležitost k výměně pocitů s rodinou a přáteli.

Balení piknikových předmětů nesmí být nedbalé. Je velmi nehygienické najít šrot noviny nebo strhnout několik stránek ze starých časopisů. Toxické látky, jako je benzen a xylen nebo jejich deriváty, jsou ponechány ve starých knihách a novinách. Otrava nastane, když kumulované množství dosáhne 0,5-2 gramů. Kromě toho je ve starých knihách a novinách poměrně mnoho bakterií, které mohou snadno kontaminovat potraviny.

Nejezte divoké houby během pikniků. Není neobvyklé, že lidé jsou otráveni kvůli nechtěnému konzumaci jedovatých hub. Pokud je otrava závažná, může oddálení léčby vést k smrti. Obecně řečeno, nejbarvitější houby obsahující mléčně bílou šťávu jsou jedovaté.

A konečně, a co je nejdůležitější, do n't vyhazovat potravinový odpad a odpadky náhodně během pikniků, a přinést si vlastní odpadky pytle, aniž by opustil kus odpadků. Láska pikniky a péči o životní prostředí!