Tipy na údržbu plastového nábytku

- May 22, 2018-

Plastový nábytek je v mnoha domácnostech široce využíván díky svému lehkému a krásnému vzhledu, svobodě pohybu a bez strachu z vody. Je však nesporné, že údržba a údržba plastového nábytku je často přehlížena mnoha lidmi, což zkracuje životnost a způsobuje také odpad. Sdílejte tipy pro údržbu plastového nábytku dnes.

Použijte uvnitř

Plastový nábytek je náchylný k stárnutí a křehké praskání. Proto je nejlepší jej používat uvnitř a nesmí být používán venku. Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření a udržujte je mimo zdroje tepla, jako jsou kamna a topení. Pokud se rozbije, může být po lepení železa horké a měkké a může být také lepeno banánovou vodou a lepidlem rozpuštěným v PVC. Tento bod je často přehlížen. Než se plastové židle mé rodiny často nacházejí na balkonách, brzy vybledly.

Vyhněte se přímému slunečnímu záření a místnímu vystavení vysokému tlaku

Plastový dýhový nábytek by se měl také vyhnout přímému slunečnímu záření a lokálnímu těžkému tlaku, nikoliv ohřívat, aby se zabránilo rozšíření dýhového kloubu, degumování. Dýhový nábytek, podklad je převážně dřevovláknitá deska, je snadno zvlhčit expanzi, oddělení, zvláštní pozornost by měla být vodotěsná a vlhkost, lze aplikovat na zadní povrch substrátu dýha 1-2 lak může hrát velmi dobrý vlhkost-důkaz . Pokud se zjistí, že dýha je odstraněna ze substrátu, měla by být nejprve vyčištěna nejprve banánovou vodou nebo xylenem a následně nalepena univerzálním lepidlem, aby se obnovila. Po zaschnutí lepidla může být uzavřena lakem na kloubu spoje.

Zabraňte kolizi

Plastový nábytek je méně tuhý a měl by zabraňovat kolizím a ostrým tvrdým předmětům před poškrábáním. Při čištění použijte běžný prací prostředek k mytí, nepoužívejte čištění kovových kartáčů. Tento bod věřím, že většina lidí to ví

outdoor table.jpg http://www.dnoutdoor.com/plastic-table-and-chairs/plastic-tables/dn-heavy-duty-plastic-tables-for-sale-cheap.html