Tipy pro malé místnosti

- Aug 20, 2018-

Tipy pro malé místnosti

1. Každý ví, že nábytek Zaujímá pozici v místnosti. Takže chcete-li ušetřit místo na podlaze, můžeme zvolit překrytí nábytku. A dát nábytek co nejvíce, když umístíte zeď, stejně jako vnitřní rohy lze také použít. Kromě toho nábytek lze použít více způsoby. Například může být nahrazen stolek skříňku.


2. je-li je malá místnost s vysokou podlahou, můžeme vybudovat podkroví na ní, protože podkroví lze použít nejen jako ložnice, ale také jako malý obývací pokoj. Na druhou stranu, pokud je sklon střechy, lze použít a nejnižším bodem sklon střechy lze také umístit věci.


3. zdi by neměla být vybarvený příliš mnoho vzorů, příliš mnoho vzorů si lidé mají vizuální zmatenost prostoru. Pokud zvolíte zdobí tapety s linií nebo vzorů diamond, zvýší lidské vizuální prostor, a tyto jednoduché tapety obohatí zdi.


4. v obývacím pokoji je důležitým místem pro náš prostor domu. Dekorace styl, nábytek dekorace a zdobení barvu obývacího pokoje může odrážet vlastníka vynikající osobnost a styl. Je-li v obývacím pokoji je krásně zdobené, nebude jen si lidé cítit pohodlně, ale také zlepšit kvalitu celého prostoru