Až přijde jaro, vydejte se na výlet!

- Mar 26, 2020-

Podle statistik Světové zdravotnické organizace v reálném čase k 1: 00 v březnu 26 v Pekingu bylo 416686 potvrzeno případů COVID-19 a 1 8, 589 úmrtí po celém světě.Ale nyní je epidemie stále velmi vážná, každý by měl vědomě provádět domácí karanténu, zkrátit čas na cestu ven, s lidmi na celém světě překonat obtíže COVID {{1} } 9.

Jaké jsou plány pro všechny po tomto COVID 19? Věřím, že většina chlapů ze zemí severní polokoule se v tuto chvíli vydá na výlet. Užijte si krásu jara, poslouchejte ptáky a trávte čas s rodinou. PBShelley napsal v< ode="" západního="" větru=""> že pokud přijde zima, bude jaro daleko pozadu? Ano! jaro vždy přichází! Počkejte, až po COVID-19 nechte' jít na výlet a mít piknik! Piknik nezbytný je venkovní nábytek. Dnes bych rád představil některé typy venkovních volnočasových stolů a židlí.

Podle různých materiálů pro výrobu venkovního nábytku ho můžeme rozdělit na ratanový venkovní nábytek, venkovní nábytek z hliníkové slitiny, venkovní nábytek z pravého dřeva, venkovní plastový nábytek atd.


1. Ratanový nábytek

Ratanový venkovní nábytek, lze rozdělit na přírodní ratan a imitace ratanu. Surovinou napodobeného ratanu jsou PE, PO, PP a další organické sloučeniny, s těmito organickými sloučeninami vyrobenými z anti ratanu, použití po delší dobu, větru odolný vodotěsný opalovací efekt je lepší.

52. Nábytek z hliníkové slitiny

Venkovní nábytek z hliníkové slitiny lze podle různých výrobních technologií rozdělit na venkovní nábytek z jedné trubky z hliníkové slitiny a venkovní nábytek z dvojité trubky z hliníkové slitiny. Životnost stolů a židlí z hliníkové slitiny je velmi dlouhá, jedná se o druh velmi šetrného životního prostředí pro venkovní stůl a židle.

91BWdQAlQVL._SL1500_3. Dřevěný nábytek

Surovinou venkovního nábytku z pravého dřeva je pravé dřevo, stůl a židle z pravého dřeva, jednoduchý smysl je dobrý, třída je vysoká, nicméně cena je také o něco dražší.

IMG_65934. Plastový nábytek

V posledních letech se také stal populární plastový venkovní nábytek. Plastové stoly a židle jsou velmi vodotěsné a nečistoty a snadno se čistí. Životnost plastových stolů a židlí je velmi dlouhá, pokud nepoškozují škodlivě, lze sadu plastových stolů a židlí používat po mnoho let. Teplé tipy, plast lze snadno ztvrdnout v zimě, když se noc dostane do domu.

DSC_5672_副本


Nakonec doufám, že si každý může vybrat venkovní nábytek, který se vám líbí!

Poté, co jste společně prošli tímto utrpením, přeji vám všem perfektní rande s rodinou a jaro za slunečného dne!