17 Návod k nákupu venkovního nábytku

- Sep 26, 2017-

Nová domácí dekorace je dokončena, a pak nákup nábytku na další, ale nevím, co si koupit nábytek, koupit, jaký druh nábytku je lepší, nebojte se, nula, aby vám pomohla, síť, aby vám detailní průvodce výběrem


Na začátku nákupu


1. Zvažte počasí a klima


Zvažte počasí ve svém vlastním životě. Ať už se často vyskytuje déšť, nebo se nachází v tropických oblastech, příliv a horké přímé sluneční světlo způsobí praskání dřevěného nábytku a kovový materiál na slunci, který je zapečený pod svou vlastní teplotou, stoupá a není pohodlný k použití. Pokud žijete často s tropickými bouřemi, silným konvektivním počasím nebo v blízkosti moře, okamžitý vítr může být také hliník nebo plast a jiný velmi lehký nábytek převrácen.


2. Udělejte prostor pro nábytek kolem


A vnitřní nábytek, venkovní nábytek a žádné zvláštní funkční požadavky, takže nemusíte být vybaveny stolky a židle lavice, nebo podle velikosti prostoru, aby odpovídaly velikosti podílu nábytku. Ať už je to otevřený venkovní bazén nebo omezená zahrada atria, nezapomeňte zůstat mimo oblast. Vysoký tabulkový stůl je jednodušší než formální tabulka, protože je šetrnější k místu. Nebo můžete také zvážit menší stranu stolu a sedět společně s molo, pohybovat se místo kdykoliv, flexibilnější.


3. Určete styl a materiál podle místa


Máte nějaké markýzy ve venkovním prostoru? Je nábytek na měkkém trávníku nebo na tvrdém podkladu? Nezapomeňte, že pokud na trávníku nepoužíváte korkový nábytek, korok absorbuje vlhkost a pak způsobí poškození rámu, zkuste zvolit plastový ocelový rám jako náhradu. Pokud je přímé sluneční světlo, je nejlepší použít slunečník, přímé sluneční světlo na nábytku a lidská kůže bude škodlivá.


4. Materiál je důležitější než vzhled


Venkovní materiál nábytku je velmi důležitý, určuje budoucí údržbu situace, takže se nedívejte na vzhled nákupu. Hliník a pryskyřice jsou nejjednodušší péči, proutěná vazba nebo dřevěný nábytek potřebují pravidelnou údržbu.


5. Nezapomeňte na pohodlí


Venkovní nábytek se obvykle používá k relaxaci, takže pohodlí musí být lepší. I když některé venkovní židle nepoužívají polštáře, můžete si také přizpůsobit vlastní, věnovat pozornost volbě nepromokavé látky. Úhel sklonu musí být nastavitelný tak, aby vyhovoval různým komfortním potřebám celé rodiny.


6. Poznamenejte si úložný prostor


Za normálních okolností, venkovní nábytek pouze čtyři nebo pět měsíců použití času, takže pokud si koupíte, aby se zajistilo, že mají určitý úložný prostor. Skládací styl, nejvíce úsporný, ale také věnovat pozornost některým může být vhodný pro vnitřní i venkovní použití stylu, takže nábytek může dvakrát používat, ale také ušetřit velký rozpočet.


Venkovní prostor pro vytvoření hlavních bodů


7. do hluboké pohovky s praktickým konferenčním stolem


Co obvykle děláte na balkoně nebo na terase? Je to jako obývací pokoj a baví se s rodinou, nebo je to ponecháno na hosty? Pokud máte často rodinnou oslavu, snažte se sjednotit dohodu zde. Do hluboké židle nebo pohovky s konferenčním stolkem, praktičtější než rozložení stolu. Pokud máte velkou zahradu, potřebujete tradiční jídelnu, potřebujete dát více židlí a polštáře, zvyšte pohodlí.


8. Místně používejte koberec


Místní koberec, dekorativní efekt je dobrý, a to zejména v prostoru funkce rozdělení není tak jasné, může koberec snadno vyřešit problém. Pokuste se nalézt tentýž čas vhodný pro venkovní použití koberce, vypadají jako přírodní vlákna, ale ve skutečnosti jsou vyrobeny ze syntetických vláken, schopných odolat ultrafialovému záření a odolné vlhkosti.


9. Vytvořte samostatný klidný prostor


Ať už je to soukromé nádvoří, nebo v nejvyšším patře městské terasy, venku, nezapomeňte dělat dobrou práci soukromí nebo nevyhnutelně jejich líný postoj nebo okouzlující postava v mikrobloging světě, aby se stal obavou. Můžete použít záclony nebo pohyblivé textilní závěsy, nejen abyste okamžitě dosáhli úlohy prostorového prostoru, ale také zajistili soukromí akce.


10. Přidejte některé pohodlné příslušenství


Ačkoli venkovní, přírodní krásy, slunce má těšit se na zaměření, ale koberec, polštáře, osvětlení, tyto podobné prvky domácí dekorace může přinést pohodlnější a příjemnější. Chcete-li letos v létě aktualizovat léto pouze ve venkovním zařízení, vyberte tučnou barvu v balíčku. Vyberte vodotěsnou a anti-ultrafialovou látku, takže není snadné vyblednout, tyto informace se zobrazí v štítku s textilií.


11. Funkce je trend


V malém prostoru na terase dal pár barová stolička, to může nejen když se sedadlo, můžete dočasně dát potraviny nápoje, když není v provozu, může být také použit jako kvetinový stojan. Role stejné lavice, když hosté přijdou, když nejvhodnější, když není snadné spoléhat na stranu ušetřit místo. Některé lavičky mají i po létě ještě úložný prostor, ale také se vrátily k použití uvnitř.


12. Zaostření je jasné


Trend barvy Země se postupně snižuje, barva bonbónů začíná pop, žluté, červené atraktivní oko. Může být založeno na venkovním prostředí, aby se určila barevná kombinace, pokud je okolní zelená výsadba, s pruhy a květy vzorová tkanina je dobrou volbou, je-li mnoho květin, pak můžete zvolit některé neutrální barvy, jako je béžová, světle modrá , šedá a tak dále.


Materiály a údržba


13. Tkaní materiál


Ať už jde o syntetická vlákna nebo přírodní vlákna, obvykle předtím, než byla továrna chemicky ošetřena, aby byla robustnější a odolnější vůči vlhkosti. Nábytkový pletený nábytek se nejvíce bojí slunce, ne-li více než dva nebo tři týdny, je nejlepší krytit vrstvu ochranného krytu. Proutěný pletený nábytek nemůže být leštěn, aby se minimalizovalo hromadění bakterií, můžete často otřít vlhkým hadříkem. Po uplynutí doby používání můžete použít vysavač k vyprázdnění prachu v mezeře, nebo štětcem štětcem a pak použít neutrální mýdlové kapaliny jako celek a suché, opatrně nepoužívat příliš mnoho vody, Be křehký.


14. Nábytek z dřeva


Většina dřeva použitého jako venkovní nábytek je schopna odolat korozi z přírody. Sezónní údržba, můžete použít teplou vodu smíšený prací prostředek, odstraňte povrch plesnivého materiálu a opláchněte. Chcete-li odstranit rez nebo výkrm ptáků, nebo obnovit původní barvu, můžete použít jemný brusný papír vyleštěný. Je-li plocha příliš velká, můžete brusný papír smíchaný s zjasňovačem použít k leštění. Nepoužívejte chlorové bělidlo, mohlo by to poškodit lignocelulózu.


15. Kovový nábytek


Hliník, litina, ocel a další kovy po ohřevu mohou být deformovány, aby vytvořily bohatý tvar. Odstranit hliník, jiný kovový nábytek v továrně bude přidán ochranný povlak. Po každodenním čištění je možné je otřít hadříkem bez vláken a tekutým nebo krémovým vozem, který chrání vosk. Pravidelné kontroly hrdzavých míst, zejména v skrytých zákoutích, mohou v tomto prostředí přímo u pobřeží korodovat i nátěry z nerezavějící oceli. Hluboké čištění, s neutrálním mýdlem, opláchněte, vysušte. Chcete-li odstranit zbytky hrdze, jemně leštěné jemným brusem, a pak utřete čisté a kartáčování ochranné barvy, aby se zajistil efekt, nejlépe tenký použít několik vrstev, věnujte pozornost ke kartáč na střední, aby bylo zajištěno, že barva je zcela suché. Vlhkost může ovlivnit barvu, takže je nejlepší pracovat v suchém počasí.


16. Měli byste změnit barvu


Venkovní použití látky, obvykle nazývané trvalé tkaniny, je navrženo tak, aby odolávalo expozici, skvrnám, vlhkosti a plísní. Barvicí látku, pigment do netkaného vlákna, není snadné mizet, ale také odolat vysoce intenzivní čisticí látce, lepší než tisk a barvení. Obvykle včas odstraňte prach a listy a další nečistoty a opláchněte je podle potřeby, skvrny by měly být otřeny vlhkým hadříkem v čase, některé tekutiny, jako je opalovací krém, způsobí změnu barvy látky. Odnímatelné kryty lze obecně umýt ve studené vodě s pračkou, pomocí neutrálního čisticího prostředku, bělidla bez chlóru a následně vysušeného na vzduchu. http://3lian.com/


17. Plastový nábytek


Nábytek z pryskyřice je obvykle vyroben z plastu, může být PVC nebo PE, může být napodoben na dřevo, proutěné tkaní a jiný vzhled materiálu. Plastový nábytek je nejjednodušší k čištění, otřete vlhkým hadříkem nebo neutrálním mýdlem, pro tvrdé skvrny a křoviny s chloridem.