Věk-vhodné hračky pro děti

- Nov 28, 2017-

Nakupování s matkou a dítětem pro věk Vhodné hračky

Zero Creatives / Getty Images

Hledáte koupit nové hračky pro děti? Je důležité koupit hračky odpovídající věku pro děti po celou dobu jejich života. Děti se učí novým dovednostem a projevují různé zájmy během různých fází vývoje. Hledání hračky vhodné pro věk znamená najít hračku, která odpovídá jejich věku, zájmu a dovednostem, které se učí. Důležité je také pro bezpečnost, když děti jsou mladé, takže nejsou vystaveny hračkám, které jsou malé a mohly by způsobit nebezpečí udušení. Tady je ... VÍCE


 • 01 z 07

  Vhodná dětská hračka pro novorozence během 6 měsíců

  Pixabay.com

  Dětské hračky v této fázi stimulují smysly, zejména smysly zraku, zvuku a doteku. Hračky pro děti jsou barevné, strukturované, snadno se drží a často vytvářejí zvuky. Chrastítka, sedačky vyhazovače, playmaty, teethers, měkké hračky a hračky pro spaní jsou některé z nejlepších věkových vhodných hraček pro děti.

 • 02 z 07

  Vhodné hračky pro děti od 6 do 12 měsíců

  Pixabay.com

  Dítě ve věku 6-12 měsíců se více zabývá smíchem, blábolením, posezením, válečkem, plazením, taháním k nábytku a možná i velmi blízko k prvnímu kroku! Věkové hračky vhodné pro děti v tomto věku zahrnují příčinné a efektivní hračky, které jsou často hračky s bateriemi, které hrají hudbu nebo dokončí zábavné akce stiskem tlačítka. Děti v tomto věku také začínají skládat a plnit hru, vkládat velké hračky dovnitř a ven z kontejnerů.

 • 03 ze dne 07

  Hračky pro batolata ve věku od 1 do 3 let

  Pixabay.com

  Batoľatá v této fázi jsou plné energie a touží po celém svém okolí. Milují všechny druhy fyzických činností, jako je tahání, tlačení, lugging, klepání dolů, vyprazdňování a plnění. Batoľatá jsou zvědaví a rádi se dotýkají a vyšetřují vše, co vidí. Je to skvělý věk učit se, prozkoumat a objevovat. Věkové hračky vhodné pro batolata jsou hudební hračky, venkovní hračky, hračkářské hračky a jednoduché stavební hračky, jako jsou stavební bloky a hádanky. Všechny tyto hračky ... VÍCE

 • 04 z 07

  Věk-vhodné hračky pro děti předškolního věku ve věku od 3 do 5 let

  Předškoláci milují hračky, které stimulují představivost a nabízejí výzvu. Inovační využití technologie v hračkách zajistilo hodiny zábavné pro tuto věkovou skupinu. Věkové hračky určené pro předškoláky zahrnují širokou škálu možností, jako jsou jednoduché deskové hry, jízdní kola, umělecké a řemeslné činnosti, stavební hračky , vzdělávací tablety a předstírané herní sestavy, které mají své oblíbené televizní postavy.

 • 05 z 07

  Nejlepší hračky pro děti ve věku 5-8 let

  Děti ve věku prvního školního věku jsou velmi zvědavé, chtějí prozkoumat, vymýšlet, vytvořit a dobýt. Svátky jsou kouzelné. Věk odpovídající hračky pro děti ze základního školního věku jim dovoluje používat jejich představivost, ale mnozí si stále užívají bábiky , superhrdiny, tablety a stolní hry.

 • 06 z 07

  Tween hračky pro děti od 9 do 12 let

  Děti vyrůstají tak rychle, že ne! Věkové hračky pro děti od 9 do 12 umožňují dětem prokázat svou osobnost. Děti milují hraní rychlých her, učí se hrát hudební nástroje, jsou efektivní při používání tablet, jako poslouchání hudby a hraní hloupých společenských her . STEM hračky a hry, které umožňují dětem používat komplikované dovednosti pro řešení problémů při budování robotů, jsou také populární.

 • 07 z 07

  Hračky pro mládež od 13 let

  Dospívající často preferují elektronické hračky, jako jsou mobilní telefony, tablety a videohry, ale existuje mnoho dalších horkých, nových hraček, které se k nim také líbí. To je populární pro dospívající, kteří chtějí jet na elektrických skútrech, zpívat karaoke se svými přáteli, létat drony , postavit LEGO sady, sbírat filmové memorabily, kódovat roboty, aby sledovali všechny své povely a zapojili se do aktivních NERF blasterových her se svými přáteli a rodinou.