Tipy pro nákup skládací tabulky

- Dec 07, 2017-

1. Zvolte správnou velikost

Výběr skládacího jídelního stolu Nejprve zvážte vhodnou velikost, musíme nejprve měřit vyhrazené místo pro jídelní prostor, zjistit maximální velikost kolik, vybrat správnou velikost je velmi důležitá.

2. Vyberte správný vzhled

Obecně platí, že dekorace v malém měřítku nebude rozdělena na samostatný prostor pro jídlo a často se kombinuje s kuchyní, obývacím pokojem a jinými místy, a pak vzhled stolu je nedílnou součástí celkové výzdoby. , vzhled tabulky by se měl snažit být v souladu s celkovým stylem dekorace Caixing, jako je jednoduchý styl dekorace, můžete si vybrat jednoduché čáry, řádky zřetelné desky skládací stůl, snažíme se vybrat hrubý skládací stůl, ale lehké modelování hlavně.

3. Vyberte příslušnou tabulku

Skládací stůl je také rozdělen do mnoha tvarů stolu, společného kruhu, čtverce, oválného, ​​vedle někoho kreativnějšího nepravidelného tvaru. Obecně platí, že malá velikost dekorace byt volba čtverec plochu více, případ tři nebo dva doma stačí použít, ale je-li rodina je více nebo vybrat kolo je lepší.

4. Vyberte správný materiál

Skládací stůl má spoustu materiálu, obyčejné dřevo, sklo, PVC, kámen apod. Obecně platí, že dřevěný skládací stůl je více populární, nejen vypadá tenký a lehký přírodní, ale také zdravější a šetrnější k životnímu prostředí, v souladu s téma zdravého života.

5. Zvolte správný tvar

Skládání jídelního stolu proces lisování ovlivňuje pohodlí lidí, a to i krásné skládací stůl, pokud jeho styl není ergonomický, může také přinést špatné zkušenosti, nepříjemné, obecně nejvhodnější výška plochy od země pro 70 ~ 75 cm, stolní a rozkládací plocha židle 26 ~ 31cm, šířka stolního počítače větší než 75cm. K tomu všichni při nákupu skládacích stolů se musí snažit sedět a podívat se na činnost, aby zjistili, zda je pohodlné.


Dongnan nábytek byl založen v roce 1999. Produkty Dongnan jsou kombinací dovezených a porcelánu vyrobené komponenty, abychom zajistili, abychom zůstali v popředí technologie za konkurenční cenu.
Dongnan se specializuje na výrobu venkovního nábytku, jako jsou piknikové stoly a židle, zahradní stoly a židle, dětské stoly a židle atd. Všechny výrobky 100% vyráběné v Dongnan, od průzkumu trhu, generování nápadů, designu zdokonalení, konečných produktů. Více než 90% prodeje pochází ze zámořského trhu, jako je Japonsko, Evropa, USA, Střední východ, Jižní Afrika, Jižní Amerika, Indie atd.