Vysoce kvalitní dětský stůl

- Apr 12, 2018-

Vysoce kvalitní dětský stůl

Hangzhou, 16. března 2018 - V roce 315 získala společnost Hangzhou Hutong Science & Technology Co., Ltd. titul "Národní vodítka kvality v učebním průmyslu učení" udělený Asociací pro kontrolu kvality v Číně v roce 2018. Od svého zavedení , zaměřuje se na kvalitu a je dobrým produktem, který může obstát ve zkoušce spotřebitelů.

Kvalita a služba: Ochrana dětského smyslu odpovědnosti a poslání

Kvalita odráží komplexní sílu společnosti a odráží hlavní konkurenceschopnost firem a odvětví. Kvalita produktů je základní společenská odpovědnost, kterou by měla společnost vykonávat. Kvalita služby je rozšířením kvality produktu. Zajištění integrity kvality produktů a služeb je klíčem k výrobě bezpečnosti a důvěře spotřebitelů a je také důležitou zárukou pro rozvoj podnikání.

Vysoce kvalitní studijní stoly a židle • Vybírám sestry

V roce 2008 se zdravotní sestry ujaly vedoucí úlohy při zahájení studijních stolů a židlí pro studium zdravotní péče v Číně, které se dají jednoduše vyzdvihnout, tilt-and-function. Ergonomický design byl perfektně integrován do pracovních stolů a židlí, aby se vyřešil problém, že výška dětí se neustále mění, zatímco jejich výšky jsou konstantní. rozpor. Během uplynulých deseti let byly produkty průběžně optimalizovány a inovovány a počet patentů, o něž bylo požádáno o povolení, dosáhlo 69; více se uděluje "Čína (dětské výrobky) vůdce značky", "Čína (učební tabulka) inovativní značka", "Kvalita národního studijní tabulka průmysl Vedoucí společnosti," high-tech podniky ", a" 2017 Zhejiang provincie nábytkářský průmysl kvalitní a standardní pozornost uděluje čtyřhvězdičkový podnik "a mnoho dalších čestných titulů.

Odvětví školního průmyslu vede průmysl deset let. Sestry pokrývají více než 300 měst v celé zemi a více než 1200 obchodů.

Stravovací stoly a židle pro zdravotní sestry ve zdravotnictví dnes otevřou více než 1 200 specializovaných obchodů ve více než 300 městech v celé zemi a celkový počet obchodů a ziskovosti vede průmysl. V roce 2018 Tongtong pevně založil každé dítě ve škole s původním záměrem a posláním stolku a židle. Cílem je, aby byl nejlepším studijním stolem a židle na světě, dodržuje mezinárodní standardy kvality a implementuje přísné požadavky na kvalitu z nabídky. Obchodní výběr, akceptace surovin, kontrola výrobního procesu, zlepšení servisních služeb a kompletní sada systémů řízení jakosti s cílem zajistit kvalitu výrobků.

Kvalitní vůdce, kvalitní péče o děti

Dobrá kvalita odlévá dobrou značku. Tentokrát dítě sestry získalo titul "Národní vedoucí pracovník v oblasti kvality učebního stolu". Není to jen čest, ale také zodpovědnost technologie péče o dítě pro společnost. Je to také Asociace pro kontrolu kvality v Číně a velká většina spotřebitelů důvěřuje a podporuje technologii péče o děti. Společnost bude i nadále zvyšovat investice do výzkumu a vývoje a investice do inovací, vytvářet bezpečnější, zelenější a zdravější studijní stoly a židle tak, aby každé dítě ve školním věku mělo soubor zdravých studijních stolů a židlí, to je naše přání, je to naše mise.

6.jpg