Jak vybrat dětské stoly a židle

- Dec 05, 2017-

velikost

Vyberte si dětský stůl, vyberte si s dětským postojem odpovídajícím stolu, dobrý výběr rostoucího stolu, podle fyzického vývoje dítěte, změna výšky stolu. Většina rostoucích stolic je však samostatnými stoly a méně funkční, méně prostorné dětské pokoje nejsou podporovány výběrem.

V souladu se sedačkou

Důležitým místem nákupu, design stolku musí odpovídat ergonomii, snadno vychovávat děti k udržení vynikajících sedících a očních cvičení, přispívá k růstu a rozvoji dětí. Dětský stůl, který odpovídá ergonomickým zásadám, velikosti psacího stolu a židle s výškou dítěte, věku, by se nemělo zdržovat kombinace vlastností těla, takže vývoj dětí musí mít pomoc. Obecně platí, že specifikace stolu: délka - 1,1-1,2 m, výška 0,76 m široká - 0,55-0,6 m. Specifikace předlohy: Vysoká - 0,4-0,44 metru. Stacionární stůl: hloubka 0,45-0,7m (lepší je 0,6m), výška 0,75m. Aktivní stůl: hloubka 0,65-0,8m, výška 0,75-0,78m.

osobnost

Výběr dětských stolů, dětský pokoj musí být co-design osobnosti, barvy, přemýšlejte o stupnici, aby se zabránilo zpětného odkupu nelze použít. Canon jiný koupit svůj stůl s vaším pokladem, protože nemusíte rozumět dětské mezinárodní, ale nevíte, jejich oblíbené. Ve většině případů je excentrický chlapec excentrický, excentrický růžový dívčí, stále existuje mnoho barev, z nichž si můžete vybrat, například jednoduchou a čistou slonovinu, sladit přírodní olivovou zeleninu a tak dále.

Materiál

Materiál použitý pro výrobu stolu musí být netoxický a neškodný. Dětský stůl a jiný nábytek jsou stejné. Její informace jsou rozmanité a bohaté. K dispozici jsou dřevo, umělá prkna a plast. Údaje lze říci, že mají své vlastní charakteristiky, ale musíme zajistit, aby bezpečnost a zdraví údajů podle předpokladu použití musí být netoxické a bez zápachu, protože zde je místo, kde se děti často dotýkají zdraví dítěte nad ostatními.

Bezpečnost

Děti jsou většinou "dobrodružníci", pro nákup nábytku, bezpečnost je první věc, o které si myslím. Stolní a židle by měly být kluzké, kruhové nebo zakřivené okraje dobrého, ale mají také hladký spínač a jemný vzhled. Při ostrých úhlech a tvrdých površích by měl být drsný stůl a židle daleko od dětí. Kromě toho, když se společnost Canon rozhodne několikrát vynucovat společnost Akira, nemůže být strukturována volně, cítit nápadný nábytek.