Jak si vybrat nábytek pro děti

- Nov 16, 2017-

Výběr nábytku pro dětský pokoj může být ohromující kvůli nesčetným možnostem, které jsou dnes k dispozici. Postupujte podle níže uvedených návrhů, abyste mohli zúžit výběr.

Změna tabulek

61161HPpN9L._SL1200_.jpg

Přebalovací stůl je nutností pro děti a batolata. Bezpečnost je hlavní záležitostí: Vyberte si měkkou stůl, který je robustně vybudován a má bezpečnostní popruh, hladce zaoblené rohy a alespoň nízkou zábradlí, aby se zabránilo pádu malířů. (Ačkoli jste nikdy nezanechali dítě na výměnném stole bez dozoru ani na okamžik, všichni kromě těch nejmladších dětí mají nápadný způsob, jak se náhle pohybovat, a rovnováha je pro ně cizí koncept.)

Vyberte si model s jedním nebo dvěma dolními poličkami; bude to zvyšovat stabilitu jednotky a poskytovat pohodlné otevřené úložiště pro plenky a dětské oblečení. Dokonce i poté, co se vycvičí na toaletu, může být poslední dítě v domácnosti ochotno používat přebalovací stůl jako displej / sklad pro vycpaná zvířata a jiné velké hračky. Některé rodiny používají jako přebalovací stůl zásuvkové skříně nebo skříňku s vodotěsnou podložkou, ale zásuvky jsou méně vhodné než police a nedostatek zábradlí může být riskantní. Chcete-li použít běžný šatník jako přebalovací stůl, upravte jej jednoduchými lištami, které jsou k dispozici ve vašem místním domácím centru nebo v obchodě s hardwarem, a ujistěte se, že jsou hladce dokončeny.

Toyland, Toyland

Čím větší děti dostávají, tím menší jsou jejich hračky. Bloky a řemeslné korálky zvláště vypadají, že sklouzávají pod nohama s dráždivou pravidelností. Chcete-li malé hračky uchovat mimo dosah předškolních sourozenců, uložte je do čistých plastových krabic na vyšší police. Přidají do barevného prostředí místnosti a usnadní dětem, aby našli, co chtějí. Pokud se spousta drobných hraček týká většího souboru, jako je modelová vlaková souprava nebo panenka, poskytují snadný přístup k hlavnímu dílu. Čím jednodušší si můžete dát věci zpět tam, kde patří, tím méně zápasů budete mít (a méně ostrých malých bot na Barbie nebo Legos budete krok na 2 večer).

Když děti začnou střední školu, ocení nábytek a systémy, které jim pomáhají vyhnout se ztrátě domácího, sportovního vybavení a osobních pokladů. Až do té doby učíte děti, aby ukládaly "jako u podobných" tím, že poskytují tolik otevřených nebo jasně pokrytých krabic, košů a košů, protože mají typy hraček. (Je možné, aby se tento úkol stal třídící hrou, ale budete muset zůstat prakticky déle, než byste chtěli, abyste dosáhli nejlepších výsledků.) Ať už jste Martha Stewartová v klidu nebo velmi uvolněná, budete chtít prosazovat bezpečnostní aspekty pořádku. Přinejmenším mohou být dokonce i mladí lidé učit, aby drželi chodníky mimo hračky, takže nikdo nejezdí a starší děti se mohou naučit držet malé hračky z dosahu malých sourozenců.

Katalogy a specializované sklady nabízejí v dnešní době vynalézavé, dobře vypadající řešení všeho druhu, takže si s dětmi vydejte na nákupy. Nemůžete se stát "koupit" přes noc, ale on nebo ona se bude cítit součástí procesu, a to je začátek.

Noční stany

Jakmile je vaše dítě mimo postýlku nebo dětské postýlce , nějaký noční stolek se hodí k tomu, aby položil plastové vodní sklo a povídkovou knihu spánku. Zajímavé jsou zaoblené rohy a je také užitečná další polica nebo zásuvka. Pokud máte malou knihovnu se dvěma poličkami, malou hrudní částí nebo dokonce dvousložkovou skříňovou skříňku, možná budete chtít připojit kulatý nebo oválný vrchol vyrobený ze dřeva nebo materiálu s pevným povrchem. Pro malé děti - a velké, kteří milují polštářové boje - noční stolek není pro stolní lampu místo. Zvolte místo toho lampu namontovanou na stěnu a nechte noční stolek pro nerozbitné poklady.

Stoly

V těchto dnech je domácí práce kombinací počítačových a ručně psaných projektů, situace, která pravděpodobně bude v dohledné budoucnosti pokračovat. Počítačové desky s rozkládacími přihrádkami pro klávesnice jsou k dispozici v každé velikosti a stylu, takže nebudete mít žádný problém s přizpůsobením dnešní technologie do jakéhokoliv prostoru a do jakékoliv výzdobné schémy. Dokonce i když dáváte přednost držení počítačů pro děti v rodinném pokoji nebo domácí kanceláři, budete chtít v dětském pokoji poskytnout nějaký psací stůl.

Mladší děti budou spokojeny se stolem a židlemi v správné výšce a ještě větší děti si často radši dělají domácí úkoly v kuchyni nebo v rodinném pokoji. Neexistuje však nic jako "skutečný" stůl, který by signalizoval vaši vážnost v domácích úlohách, a také stůl usnadňuje dětem sledovat papírování a referenční materiály.


Jak si vybrat nábytek pro dětské pokoje
Pokud jde o studijní čas, může váš mladík ocenit
hypermoderní vzhled kovů, lunární lamináty,
a několik zvláštních dotyků, jako je průsvitná zeleň
zásuvky uvedené na této jednotce. Prodejce: Gautier USA, Inc.


Pro úsporný prostor, který je doma v nejpřirozenějším prostředí, jsou počítače armoires atraktivní a populární řešení pro použití v ložnicích nebo rodinných pokojích. Horní regály zobrazují příručky a dolní zásuvky ukládají papíry a počítačové komponenty ve stylu. Podívejte se na kusy s otvory pro vedení drátu na zadní straně; otvory okrouhlé hladkými mosaznými průchodkami udržují opotřebení dřeva a drátů.


V případě řešení s nízkou technologií zvažte klasické psací stoly dostupné v jednoduchém stylu Shakeru nebo kabriolem (zakřivené) nohy inspirované 18. stoletím. Sekretářský stůl, další klasika, která nemá žádný vztah k administrativní práci, má štíhlý profil, spodní zásuvky a pracovní plochu, která může vypadat jako špinavý projekt. Přidejte hutku nahoře, buď s otevřenými policemi, nebo se skleněnými dveřmi skříně, pro další zobrazení a skladování.

Nejjednodušší stolní řešení může být robustní, velkoryse rozměrná stůl zachycený na dvojici nízkých skříní se dvěma zásuvkami. Extra skříňové skříně v dřevě nebo barevný moderní kov mohou také pomoci studentovi ukládat papírování ve velkém stylu. Pro starší děti nakupujte zdroje kancelářského nábytku i konvenční prodejny nábytku. Kancelářští specialisté nabízejí množství kusů, které budou pracovat stejně těžko jako váš student a budou trvat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Opakované stresové zranění mohou mít svůj začátek v dětství, ať už jste s jakýmkoli uspořádáním, nesnažte se s laptopem pracovat na pracovní ploše konvenční výšky po dobu delší než hodinu. Rozšířené práce s počítačem vyžadují spodní pracovní plochu, ergonomický opěrku zápěstí a kancelářskou židli s podpůrnou zadní a nastavitelnou výškou. Ať už máte bookworm nebo wiggly červ, bude pro vašeho studenta snadnější soustředit se na nábytek, který dělá známku.

Na předmět položte malé světlo

Dokonce i mladí lidé mohou trpět nedostatečným osvětlením, takže se nedějejte jen pomocí stropního svítidla. Použijte to, abyste osvětlovali okolí místnosti a doplňte opatrně plánovaným osvětlením úkolu v blízkosti nočního stolku a stolu. Pokud v ložnici povolíte elektronické obrazovky, rozsvítí se kontrolky polohy, aby na obrazovce neleskly, což by způsobilo oslnění, a nedovolte, aby děti sledovaly televizi nebo používaly počítač v jinak tmavé místnosti. Umístěte stínované 60-wattové světlo podél stejné roviny jako obrazovka, která změkčuje drsné kontrasty. Nepoužívejte halogenové žárovky v dětských pokojích; jsou velmi jasné, ale také nebezpečně horké.

Vítejte na: http: //www.dnoutdoor.com/kids-table-and-chairs/kids-table-and-chair/dn-kids-study-table-and-chairs-set-folding.html