Jak vybrat dětský nábytek, který oba budete milovat

- Nov 15, 2017-

Nábytek v dětském pokoji může být výzva. Buď se vám líbí a oni ne, nebo oni tak rychle, že nikdo z vás nebude mít rádi! V uplynulých letech se výrobci nábytku dostali do nábytku pro dětský pokoj více marketingového a výrobního úsilí. Od dětského nábytku až po mládež mohou být jejich nábytek unikátní a vyzývají vás k oběma. Zde jsou tipy, které vám pomohou vybrat si nábytek, který může být zábavný, ozdobný a ne zlomit do svého fondu koleji koupit!

ENJOY YOUR LIVING.jpg  • Určit rozpočet na dětský nábytek: Jako každý nábytek, dětský nábytek se pohybuje v ceně od levných až po drahé. Rozsah je široce rozšířený, ale je tak i kvalita a univerzálnost. Rozhodněte, kolik jste ochotni utratit, a pak se více nebo méně zabývejte, pokud najdete nábytek online pro přepravu a manipulaci. Vyšší ceny nábytku obchody mohou házet v námořní dopravě, ale platíte už více.

  • Získejte názor svého dítěte: Pokud zdobíte mateřskou školu, děti starší 3 let mohou říct, co se jim líbí a nelíbí se. To neznamená, že jim necháte vybrat barvu stěny, ošetření oken a podlahy! To znamená, že to bude jejich pokoj a budou si toho moci užívat víc, kdyby měli slovo o tom, jak to vypadá. Pro snadnou konverzaci si předem vybírejte témata, barvy a nápady a uveďte několik možností. Pak je nechte vybrat z možností. Pokud jste uvízli, kde začít, podívejte se na časopisy výrobců nábytku a on-line zdroje pro inspiraci.  • Všestrannost pro dlouhověkost: Nálada za nákupem dětského nábytku se mírně liší od dospělého nábytku, protože pouhá skutečnost, že děti rostou. Spolu s vaším rozpočtem se musíte rozhodnout, zda byste raději zaplatili vyšší částku za nábytek, který může mít dítě od dětské postýlky do předškolního věku. Druhou alternativou je nákup nábytku v každé fázi růstu vašeho dítěte. Tato volba může být lepší, pokud plánujete změnu dekorace, stěhování domů atd. ... a chcete, aby se nábytek změnil v aktuálním čase.  • Buďte připraveni na změnu: Spolu s všestranností nábytku si pamatujte, že děti rostou a skutečnost, že potřebujete nový nábytek, je skutečná. Zvláště pro děti, které rostou rychleji, si mnozí z nich zvažují, že si je kupují dříve, než si nebudou spát. Dalším faktorem mohou být změny rodiny. Přidání sourozence rodině nebo vysokoškoláka, který se vrací domů, může být životními změnami, které nábytek může být natolik univerzální, že vydrží změnu.

  • Udělejte to zábava: Dětské pokoje jsou jedna místnost v domě, že je v pořádku, aby nehraje "dekorativní" pravidla. Pokud vaše dítě má ráda jasné barvy, přimíchávejte je do dekorativních postelí, koberců a odpovídajících svítidel. Pokud vaše dítě miluje barvu, o níž nejste blázen - zvážte malování pokoje neutrálním tónem a přidání barvy vašeho dítěte k nábytku nebo k posteli. Pokud chcete ušetřit peníze, zvažte online inzeráty nebo prodej garáže pro nátěr nebo opravu nábytku. Neexistuje žádný limit, takže buďte kreativní!

81tLbD9TCVL._SL1500_.jpgNábytek v pokoji vašeho dítěte by měl odrážet jejich osobnost toho, kdo jsou ... nebo by se rád stal! Nezapomeňte, že váš rozpočet a rodinný životní styl budou diktovat, kolik utratíte a kolik budete potřebovat z jejich nábytku. Někteří lidé nakupují nábytek, který je po celé generace vlevo, zatímco jiní potřebují jen pár let. Rozhodněte, co je vhodné pro vaši rodinu a dítě, které musí žít v místnosti. V konečném důsledku by měli být šťastní a rádi se ustoupí do svého pokoje, stejně jako ve vaší svatyni.

Čerstvý čtenář, jak jste vybral nábytek pro vaše dětské pokoje? Vaše dítě říkalo rozhodnutí? Sdílejte s námi.

Kontaktní informace: Frank@chinadongnan.com


RoniqueGibson   9. prosince 2010 v nábytku a příslušenství