JAK POUŽÍVAT TABULKY SPOJENÍ DN FOLD-IN-SALF

- Nov 30, 2017-

Jedním z nejvíce inovativních produktů, které DN provádí, je tabulka Fold-In-Half. Naše stolky Fold-In-Half se dodávají v různých velikostech a tvarech od čtvercových a kulatých stolů až po 4-nožní , 6-noční a dokonce i 8-noční banketové stoly. Tento jedinečný design umožňuje snadnou přepravu, přepravu a skladování.

Nicméně, pokud jde o tento inovativní design, můžete mít otázky, jak správně skládat a rozvíjet svůj stůl. Pokud ano, je zde několik tipů a instruktážní video, které vám pomohou používat váš stůl.

91gOkvNkMGL._SL1500_.jpg DN fold-half-tables mají dva skládací mechanismy - uzamykací svorku a automatický uzamykací systém. Chcete-li rozvinout celoživotní stůl s uzamykatelnou sponou, vyhledejte tvarovanou ruční štěrbinu, kde jsou konce stolu, a otevřete stůl. Kvůli trvanlivému designu, který udržuje stůl bezpečně zavřený, může být zapotřebí otevřít další tlak. Najděte červenou svorku ve středu stolu a zatlačte ji do zobrazené polohy zámku. Nastavte každou nohu, dokud nejsou rovně, a ujistěte se, že ocelové kroužky klouže na místo před nastavením stolu ve vzpřímené poloze.

Pokud chcete tabulku skládat, když ji nepoužíváte, nastavte tabulku na její stranu a zasuňte ocelové kroužky pryč od závěsů nohou. Sklopte jednu nohu najednou. Pokud se noha nepohne jednoduchým stisknutím, položte malý tlak na závěs rukou a snadno se přehne. Odblokujte klip stisknutím do polohy pro odemknutí a zavřete stůl a ujistěte se, že je pevně zajištěna. Nyní jej můžete přenést na úložný prostor s lehce přenosnými madly na boku.

Samosvorný stůl může být složitý, protože budete mít pocit, že potřebujete další krok, abyste se ujistili, že je stůl zamknut na správné místo, ale skvělé je, že se tento mechanismus automaticky zablokuje během běžného nastavení. Chcete-li rozvinout celoživotní samouzavírací stolek, položte stůl na jeho stranu s madly směrem nahoru a rozvinou se. Když otevřete obě nohy, jedinečná pevná poloha středního pruhu zajistí automaticky čep, čímž zůstane stůl otevřený. Odklopte druhou sadu nohou a postavte stůl vzpřímeně. Když přijde čas skládat stůl po použití, jednoduše sklopte nohy směrem dovnitř. Sklopením nohou se uvolní kolík ve středu a stůl se může sklopit do poloviny, aby se ukládal pryč.

Nyní jste připraveni si vychutnat svůj DN Fold-In-Half Table! Máte-li další dotazy, neváhejte a kontaktujte naše oddělení péče o zákazníky na adrese: 1-800-225-3868.