Venkovní nábytek pro volný čas

- Apr 06, 2018-

Venkovní rekreační nábytek

Venkovní rekreační nábytek a zásoby jsou typické exportně orientované průmysly ve městě. Linhai je největším venkovním klastrem pro outdoorové aktivity v Číně. Její výrobky se prodávají ve více než 120 zemích a regionech, z nichž více než 90% se vyváží do vyspělých zemí, jako je Evropa a Spojené státy.

Nedávno se reportér z rozhovoru naučil, že ačkoli je venkovský nábytek a zásoby pro volný čas ve venkově stále převážně orientován na vývoz, s nárůstem domácí rekreační kultury, rozvoj rekreačního průmyslu, jako je nocleh se snídaní a statkem, venkovní nábytek a zásoby ve volnočasovém životě občanů. Se stále důležitějšími funkcemi se v zahraničí orientovaný outdoorový nábytek a potřeby pro volný čas postupně dostaly do podnikatelských příležitostí v "dortu" na domácím trhu.

Radost z venkovního volného času se stala stále více městským způsobem života. Vývojáři v posledních letech upozorňují na městskou architekturu nebo terasy a zahrady, což také přispělo k obrovskému požadavku na venkovní nábytek. V rekonstrukci nových domů, mnoho občanů také přidat některé balkonové volnočasové prvky, zajistit květiny regály na balkonu, dát na čaj stůl, dát houpací křeslo.

"V posledních dvou až třech letech se domácí trh rychleji rozšiřuje. Produkty jako koše a ratanové židle mohou být umístěny na balkonech. Pan Zhu, šéf Luhai Arts and Crafts Sales, Linhai City, představil: "Vnitřní hroznový rošák Také velmi populární je tato skupina spotřebitelů, která využívá venkovský dům s dvorem nebo dvorem v domě. na základě velikosti dvora. " 4.jpg