Jaké funkce byste měli hledat ve sklápěcím stole?

- Nov 25, 2017-

Může se vám zdát snadné vybrat si skládací stůl, ale překvapilo byste, kolik úvah zde existuje. Jeden skládací stůl není stejný jako jiný. Trvanlivost by měla patřit mezi vaše primární obavy. Například, skládací tabuli dřevotřískové desky pravděpodobně vydrží pouze jeden rok. Na druhou stranu, dobrý stůl ABS bude stát čtyřikrát tolik, ale bude trvat 10 až 15krát déle. Která je lepší investice?

Zatímco trvanlivost je nejčastěji vyjádřena jako nejdůležitější rys, existují další aspekty, které je třeba brát v úvahu při výběru skládací tabulky. Zde je podrobný seznam:

· Hmotnost tabulky - Zohledněte sílu všech dobrovolníků, kteří vám pomohou sestavit tabulky, nejen ty nejsilnější. Nechcete, aby se někdo strašil zády nebo se jinak zranil zvednutím stolů.

· Metoda upevnění nohou - pevný nožní mechanismus by měl být přišroubován ke spodní straně stolu, který není připevněn šrouby do dřeva. Budete neustále skládání a rozkládání nohou a chcete si být jisti, že nohy budou držet za takového použití.

· Okraj a rohová konstrukce - o tomhle jste nikdy nepomysleli, že? Okraj pro náročnou práci pomůže zachovat stůl. Rohová konstrukce obdélníkových stolů by měla být odolná proti nárazu, aby se zabránilo náhodnému vypadnutí poškození.

· Snadná údržba - Pokud potřebujete stůl brusit nebo opravovat, zapomeňte na to. Tabulka, kterou si vyberete, by měla být schopna odolat skvrnám, odolat kontaktu s horkými předměty a snadno se čistí.

· Testování spolehlivosti - Dobrá tabulka bude provedena prostřednictvím přísných testovacích protokolů, které zajistí trvanlivost a nižší náklady na vlastnictví v průběhu času.

· Možnosti košíku - můžete potřebovat jedinečné potřeby ukládání a nákupu. Vezměte v úvahu šířku vašich dveří a úložných prostorů a podívejte se na dodavatele s různými možnostmi vozíku, který vám pomůže dosáhnout co nejefektivnějšího využití vašeho zařízení.

· Doba trvání a hloubka záruky - Renomovaní výrobci zálohují svůj výrobek s pevnou zárukou po značnou dobu nejméně 3 až 15 let nebo více v závislosti na stylu stolů.

· Šířka čáry - Chcete-li vytáhnout rozmanité události požadované dnešními vedoucími místy, je potřeba široká škála tvarů a velikostí, od nastavitelných koktejlů s výškou až po různé šířky a délky obdélníkových stolů a od specializovaných polovin a čtvrtletí. Někdy může být správný stůl pro správnou aplikaci úplně jiný styl a konstrukce od zasedací místnosti až po taneční sál nebo banket.