Jaké typy dětských stolů a židlí jsou klasifikovány podle materiálu?

- Jul 25, 2017-

1. Stoly a židle z masivního dřeva

Stoly a židle ze všech dřevěných dílů jsou masivní dřevo, včetně desky, boční panely jsou vyrobeny z čistého masivního dřeva, nepoužívají se žádné jiné formy desek na bázi dřeva, čisté masivní dřevěné stoly a židle na proces a požadavky na materiál jsou velmi vysoké , výběr z masivního dřeva, sušení, spoje prstů, pravopis a další požadavky jsou velmi přísné.

2. Ohnivzdorné stoly a židle

Ohnivzdorná deska, známá také jako žáruvzdorná deska, vědecký název termosetové pryskyřice impregnované papírnou vysokotlakou vrstvenou deskou, anglickou zkratkou pro HPL je povrchová dekorace se žárovzdornými stavebními materiály, bohatými na povrchovou barvu, zrnitost a speciální fyzikální vlastnosti, dekorace, nábytek, kuchyňské skříně, laboratorní desky, vnější stěny a další pole.

3. Plastový nábytek

Plastové ocelové stoly a židle při ponoření do vody se nezhoršují, nejsou deformovány, přispívají k pravidelnému čištění, aby se zajistilo, že žáci používají stoly a židle čisté a uklizené, čištění podlahy v učebně není snadné navlhčit.

4. Plastové stoly a židle

Plastové židle jsou velmi lehké, ať už při odstraňování nebo přepravě je velmi pohodlné, a tento typ stolice může být naskládaný dohromady, zabírá velmi malý, to je především jeho skladovací výhody.